RU

Сьогодні екс-президент Ізраїлю почне відбувати тюремний строк

07.12.2011, 09:46
Сьогодні екс-президент Ізраїлю почне відбувати тюремний строк - Фото
778e487a36d1667db0411c7fa817f4a9.jpg
Колишній президент Ізраїлю Моше Кацав (на фото) почне відбувати сьогодні свій семирічний тюремний строк. Він був визнаний винним у згвалтуванні і сексуальних домаганнях.

Як передає Эхо Москвы, вчора екс-президент відзначив своє 66-річчя, а вже сьогодні він повинен з'явитися у в'язницю. Крім семи років позбавлення волі, колишнього главу Ізраїлю зобов'язали виплатити великі компенсації постраждалим, а таких троє.

Верховний суд країни визнав Кацава винним у згвалтуванні своєї підлеглої в 1990-х роках, під час перебування чиновника на посту міністра туризму. Крім того, суд порахував обґрунтованими звинувачення на адресу Кацава в домаганнях до двох інших жінок, які працювали в його президентській резиденції в 2000-х.

Слідство у відношенні Кацава було розпочато в 2007 році. У тому ж році він пішов у відставку, після чого погодився піти на угоду з правосуддям, частково визнавши провину. Пізніше Кацав відмовився від своїх зізнань, заявивши, що буде домагатися виправдання в суді. Раніше повідомлялося, що адвокати Кацава мають намір звернутися до президента Ізраїлю з проханням про помилування їх підзахисного.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини