RU

Сьогодні буде повне сонячне затемнення: NASA веде трансляцію

21.08.2017, 15:58
Сьогодні буде повне сонячне затемнення: NASA веде трансляцію - Фото
Фото: ЕРА

У понеділок, 21 серпня, о 19:00 за київським часом розпочнеться повне сонячне затемнення. Як повідомляється на сайті NASA, якщо дозволить погода, побачити унікальне явище зможуть жителі Північної Америки.

Затемнення триватиме два-три години і пройде від узбережжя до узбережжя, від Орегона до Південної Кароліни. Часткове затемнення можна буде побачити на всьому континенті, а фаза повного затемнення триватиме 2 хвилини 40 секунд.

Під час повного сонячного затемнення Місяць проходить між Сонцем і Землею, кидаючи тінь на нашу планету. Настають сутінки, а навколо Сонця стає видимою корона - зовнішні шари його атмосфери. Також стають видимими яскраві зірки і планети.

Сьогодні буде повне сонячне затемнення: NASA веде трансляцію

Карта проходження сонячного затемнення в США 

Вченим затемнення дає унікальну можливість додатково вивчити Сонце, Землю, Місяць та їх взаємодію. При цьому будуть вестися наземні і повітряні спостереження до, під час і після затемнення. Їх результати будуть використані для 11 фундаментальних наукових досліджень.

На сайті космічного агентства NASA, починаючи з 19:00 за київським часом, буде вестися пряма трансляція затемнення.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини