RU

Сьогодні оголошено траур за загиблими під час вибуху в "Домодєдово"

26.01.2011, 10:55

У Москві і Підмосков'ї сьогодні оголошено День жалоби у пам'ять про жертви теракту в аеропорту "Домодєдово", де загинули 35 людей. Таке рішення прийняв мер Москви Сергій Собянін і губернатор Московської області Борис Громов.

"Це узгоджене рішення губернатора Підмосков'я і мера Москви - оголосити День жалоби у Московській області і Москві", - сказав прес-секретар губернатора Андрій Барковський, якого цитує ІТАР-ТАРС.

Він пояснив, що "у зв'язку з трауром у цих двох суб'єктах Федерації будуть відмінені розважальні заходи, розважальні програми на міських і обласних телевізійних каналах, будуть приспущені прапори Московської області і Москви".

Російські телеканали і радіостанції відмовляться від розважальних передач і реклами в ефірі. Замість них в ефір вийдуть програми про трагедію в "Домодєдово". Згадувати жертви теракту будуть не тільки у Москві і Підмосков'ї, але і по всій РФ і за її межами - як повідомили у департаменті інформації і друку МЗС РФ, у "Домодєдово" загинули вісім громадян з Киргизстана, Німеччини, Таджикистана, України, Узбекистана, Великобританії.

Теракт у "Домодєдово": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини