RU

Собянін став мером Москви

21.10.2010, 13:30
Собянін став мером Москви - Фото
6acd72d75890d65e6586fbd554cbaad4.jpg

Собянін став мером Москви
На позачерговому засіданні Мосміськдуми депутати проголосували за кандидатуру Сергія Собяніна (на фото), запропонованого на пост мера Москви Президентом РФ Дмитром Медведєвим.

Як передає Бі-бі-сі, виступаючи у Мосміськдумі перед голосуванням, колишній губернатор Тюменської області, що був до призначення московським градоначальником, віце-прем'єром і главою апарату уряду Росії, заявив про готовність переглянути план розвитку столиці.

Його кандидатуру на засіданні депутатам представив глава адміністрації Президента Сергій Наришкін, що заявив, що С.Собянін заслужив "авторитет людини, що вміє послідовно домагатися своїх цілей, людини, яка уважно ставиться до людей".

Результат голосування викликав мало сумнівів, оскільки 32 депутатські мандати з 35 у Мосміськдумі належать "Єдиній Росії", а московські єдинороси вже заявляли про готовність підтримати С.Собяніна.

Виступаючи на засіданні Мосміськдуми, С.Собянін зазначив, що, за останні роки "місто змінилося на краще", але водночас Москва може розвиватися "динамічніше" і "з більшою віддачею для містян".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини