RU

Сноуден готовий зустрітися з Лепсом у справі про стеження

01.11.2013, 17:53
Сноуден готовий зустрітися з Лепсом у справі про стеження - Фото
Григорій Лепс (фото - gr-leps.ru)
Едвард Сноуден, який не з чуток знає про роботу спецслужб США, готовий пояснити, як саме американські шпигуни стежили за російським співаком Григорієм Лепсом. Про це заявив адвокат побіжного співробітника ЦРУ Анатолій Кучерена.

Захисник Сноудена зазначив, що він може звести свого клієнта з Лепсом, повідомляє телеканал  НТВ.

"Людину можуть звинуватити у злочині або причетності до якогось злочинного угруповання, при цьому людина не може захиститися. В даному випадку американський уряд вважає можливим чинити саме так, не пояснивши чому, і відповідальності за це він не несе", - сказав Кучерена.

Адвокат Сноудена також зізнався, що його шокували новини про звинувачення Лепса. "Якщо Григорій зацікавиться, яким чином його прослуховували, він зможе отримати консультацію у Едварда Сноуден . Якщо вони захочуть особисто зустрітися, думаю, проблемою це не буде" - додав він.

Нагадаємо, таємне слідкування за Лепсом дозволило владі США звинуватити його у зв'язках із злочинним угрупуванням "Братське коло".

Лепс підозрюється американською владою в тому, що він перевозив гроші для одного з членів організації. "Братське коло" входило до числа п'яти транснаціональних злочинних угруповань, що зробилися об'єктами американських санкцій. Інші - це італійська Каморра, японська якудза, мексиканська Лос Сетас і латиноамериканська МС-13.

Артист в 2013 році зайняв друге місце в рейтингу найбагатших російських музикантів, складеному журналом Forbes. Його дохід за 2012 рік склав, за інформацією видання, $15 млн.

У Кремлі заявили, що розраховують отримати зі США більш докладні дані про причини внесення Лепса в списки людей, які нібито мають зв'язку з злочинцями.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини