RU

СНД збирає протиповітряний комітет

11.08.2008, 13:24

12-13 серпня у столиці Таджикистану (Душанбе) відбудеться засідання Координаційного комітету з питань протиповітряної оборони при Раді міністрів оборони держав - учасників Співдружності Незалежних Держав.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Виконавчого комітету СНД, першого дня учасники засідання підведуть підсумки діяльності комітету в першому півріччі цього року, обговорять План спільних заходів об'єднаної системи ППО країн СНД на 2009 рік. Планується розглянути також питання, що стосуються Положення про регіональний командний пункт, оптимізації структури та бойового складу угрупувань військ об'єднаної системи ППО та низку інших. На другий день заплановано навчально-методичний збір для членів Координаційного комітету.

Нагадаємо, Координаційний комітет з питань протиповітряної оборони при Раді міністрів оборони держав - учасників СНД було створено у 1995 році з метою узгодження зусиль у створенні та вдосконаленні об'єднаної системи ППО співдружності. До його складу входять командувачі військами ППО (ППО та ВПС) країн СНД. Головою Координаційного Комітету є Головнокомандувач ВПС Російської Федерації генерал-полковник Олександр Зелін.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини