RU

Слідство зібрало достатньо доказів провини Тимошенко, - СБУ

24.03.2012, 16:13
Слідство зібрало достатньо доказів провини Тимошенко, - СБУ - Фото
Фото: прес-служби БЮТ
Слідство зібрало достатньо доказів провини екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко для передачі в суд кримінальної справи, що стосується діяльності корпорації Єдині енергетичні системи України. Про це заявив глава Служби безпеки України Ігор Калінін.

"Слідче управління СБУ безперервно веде роботу, і на сьогоднішній день зібрано достатньо доказів, щоб здійснювати подальші процесуальні дії", - заявив Калінін, якого цитує
Інтерфакс-Україна.

За його словами, після ознайомлення Тимошенко та її захисників з матеріалами справи у встановлений судом строк (до 28 березня цього року) кримінальну справу з обвинувальним висновком буде направлено до прокуратури Харківської області. "Після цього прокурор при наявності підстав буде вирішувати питання про направлення справи до суду для розгляду по суті", - зазначив Калінін.

При цьому він підкреслив: "Безпосередню оцінку доказам у кримінальній справі дає прокурор при затвердженні обвинувального висновку. А після оцінка буде дана судом".

Як пояснив глава СБУ, рішення про те, який суд буде розглядати "справу ЄЕСУ", не знаходиться в компетенції СБУ.

Нагадаємо, Тимошенко засуджена Печерським районним судом Києва до семи років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання "газових контрактів" з Росією в 2009 році. Апеляційний суд залишив в силі цей вирок. В даний час вона відбуває покарання у Качанівській виправній колонії (Харків).
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини