Ісламська держава втрачає підтримку молодих арабів - опитування

13.04.2016, 11:28
Ісламська держава втрачає підтримку молодих арабів - опитування - Фото
Скріншот з відеозапису
Два роки по тому після проголошення "халіфату" на Близькому Сході, популярність терористичної організації Ісламська держава серед молоді арабських країн помітно знизилася. Про це говорять результати опитування в 16 арабських країнах серед 3500 респондентів у віці від 18 до 24 років, який провела компанія ASDA'A Burson-Marsteller, яка відстежує настрої арабської молоді останні вісім років.

Згідно з даними соціологічного дослідження, близько 80% молодих арабів категорично виключають можливість підтримки ІД навіть в тому випадку, якщо джихадісти відмовляться від "фірмової" жорстокості. Навесні 2015 року цей показник становив 60%, відзначають автори опитування.

Більше 50% респондентів серед молодих арабів переконані, що саме ІД є головною проблемою регіону, а 75% опитаних вважають, що джихадісти не зможуть створити справжній ісламський халіфат на захоплених територіях Іраку і Сирії.

Читайте також: Діти халіфату: 13 років - самое час вбивати

Як відзначають соціологи, релігійний мотив - не ключовий в бажанні молоді влитися в ІД. За даними експертів, основними аргументами для молоді арабських країн при вирішенні стати джихадистом є безробіття і відсутність перспектив.

Читайте також: Іноземний легіон: хто і чому воює за ІД

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского