RU

Скільки росіян вірять, що Скрипалів отруїло ГРУ РФ - опитування

25.10.2018, 12:46
Скільки росіян вірять, що Скрипалів отруїло ГРУ РФ - опитування - Фото
Руслан Боширов (Чепіга) і Олександр Петров (Мішкін) (скріншот з відеозапису)

Тільки 3% росіян вважають, що колишнього розвідника ГРУ РФ Сергія Скрипаля та його доньку Юлію в британському Солсбері отруїли російські спецслужби. Про це свідчать результати соцопитування Левада-центру.

У той же час, 56% опитаних сказали, що отруїти Скрипалів міг "хто завгодно". Ще 13% не змогли відповісти.

28% росіян вважають, що за отруєнням колишнього співробітника ГРУ РФ стоять британські спецслужби.

Згідно з опитуванням, поінформованість росіян про отруєння в Солсбері останнім часом зросла. Уважно стежили або вважають, що "багато знають" про справу Скрипалів 51% опитаних (у березні - 46%), а вперше почули про отруєння під час опитування - 15% (у березні - 20%).

4 березня 2018 року в Солсбері був отруєний виробленою в СРСР речовиною нервово-паралітичної дії Новачок екс-розвідник ГРУ РФ Сергій Скрипаль і його дочка Юлія. 30 червня в розташованому поруч Еймсбері виявили ще двох людей - Дону Стерджесс і Чарльза Роулі, які отруїлися Новачком. Жінка померла, чоловік осліп і втратив чутливість кінцівок.

5 вересня були звинувачені можливі виконавці отруєння - агенти ГРУ РФ Олександр Мішкін (за легендою - Олександр Петров) і Анатолій Чепіга (за легендою - Руслан Боширов). Кремль назвав це "провокацією", а в МЗС РФ заявили, що імена їм "нічого не говорять". Зі звинуваченнями на адресу російських агентів погодилися лідери США, Франції, ФРН та Канади.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини