RU

Скандальні заяви Путіна у нього назвали "інсинуацією"

14.11.2008, 13:49

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін дійсно використав жорстку риторику на адресу режиму грузинського лідера Михайла Саакашвілі, але стаття французького журналу з "цитатами" Прем'єра - інсинуація. Про це заявив прес-секретар глави російського уряду Дмитро Пєсков.

"Володимир Путін дійсно брав участь у такій зустрічі в Кремлі 12 серпня і дійсно на цій зустрічі обговорювалися питання, пов'язані з агресією Грузії проти Південної Осетії", - сказав Д.Пєсков, якого цитує "Українська правда".

"Путін дійсно використав вельми жорстку риторику на адресу режиму Саакашвілі. Водночас публікація подібних "цитат", так ще з посиланням на радника Президента Франції щонайменше викликає повне нерозуміння", - сказав він.

"Що ж до опублікованого матеріалу загалом, то тут можна сказати одне - всі остаточні рішення в сфері зовнішньої політики Росії приймає Президент РФ Дмитро Медведєв", - наголосив прес-секретар.

"Путін, будучи Прем'єр-міністром країни, виконує свої функції. Все інше, опубліковане в статті, є повною інсинуацією, ще і провокаційного характеру", - заявив прес-секретар.

Досьє на Володимира Путіна >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини