Скандал із вакцинацією в Молдові. Кілька чиновників зробили щеплення позачергово

Радниця президента Молдови Маї Санду Алла Немеренко заявила, що в деяких районах країни місцеві чиновники зробили щеплення вакциною від Pfizer "по блату або за гроші". Про це пише Newsmaker.
Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе
Вона повідомила, що отримує скарги від лікарів, які записані на вакцинацію, але не можуть зробити щеплення.
"Прийшли десятки повідомлень із зазначенням конкретних випадків із різних районів, де вакцинувалися місцеві радники, їхні свекри і свекрухи, мери, різні начальники ресторанів, банків або магазинів", – сказала Немеренко.
Раніше, зазначає видання, місцевий політик Штефан Глігор розповів із посиланням на свої джерела, що в одному з районів країни нібито позачергово роблять щеплення вакциною від Pfizer районним радникам від Партії соціалістів, лідером якої є Ігор Додон.
Політик повідомив, що до Єдинецького району Молдови прийшло 200 доз вакцини від Pfizer: "З них 100 забрала районна рада і по блату вакцинувала всіх "шефів"-соціалістів, 40 доз віддали для "санепідему", а 60 вакцин залишилося лікарям, які тепер дуже обурені".
Голова ради Єдинецького району та член партії соціалістів Микола Мельник спростував відомості про те, що він сам і інші радники-соціалісти отримали вакцину від Pfizer, проте зазначив, що вакцинація в обхід черги все ж була.
"Вакцинувалися працівники райвиконкому, радники з інших партій або безпартійні, деякі мери", – сказав він.
- 25 березня Санду зустрілася з послом Росії та попросила доступу до російської вакцини від коронавірусу Спутнік V.
Читайте також: "Готовий ризикнути здоров'ям". Додон запропонував випробувати російську вакцину від COVID-19 на ньому
Комментарі