RU

Ситуація на Ехо Москви не пов'язана з критикою Путіна, - Пєсков

14.02.2012, 11:41
Ситуація на Ехо Москви не пов'язана з критикою Путіна, - Пєсков - Фото
5e94eecdb93fffc43c2098f1011e01b9.jpg
Прес-секретар прем'єра Росії Дмитро Пєсков категорично заперечує будь-який зв'язок змін в раді директорів Ехо Москви з критикою радіостанції на адресу Володимира Путіна, - передає Інтерфакс.

"Однозначно заявляю - ні, - сказав Пєсков, відповідаючи на питання про можливий зв'язок змін в раді директорів Ехо Москви з критикою прем'єра РФ. - Ні для кого не секрет, що Путін постійно був і залишається об'єктом критики на цій радіостанції. Він ніколи не нарікав на об'єктивну критику, але завжди послідовно сам критикував радіостанцію за критику неконструктивну, ангажовану та упереджену. З жалем доводиться констатувати, що подібна критика часто стає домінуючою на Ехо Москви".

Як передає Ехо Москви, раніше Газпром-Медіа зажадав дострокової відставки ради директорів радіостанції і зміни складу незалежних директорів. Газпром-Медіа є контролюючим акціонером Ехо, йому належать 66% акцій ЗАТ Ехо Москви.

Тим часом, на Ехо Москви повідомили, що згідно зі статутом радіостанції Олексій Венедиктов ще два роки буде залишатися головним редактором. "В ході півторамісячних переговорів з Газпром-Медіа про склад ради директорів Ехо Москви акціонер не ставив питання про зміну головного редактора радіостанції", - заявив Венедиктов.

Венедиктов підтвердив, що він сам і перший заступник головного редактора Володимир Варфоломєєв, залишають раду директорів. "Це свято! Замість нас я вніс в список Федутінова (генеральний директор радіостанції). Нехай тепер він там корячиться", - прокоментував ситуацію Венедиктов. Він також пояснив, що зміни в раді директорів не означають зміни в політиці радіостанції, так як за редакційну політику відповідає головний редактор, а не представник ради директорів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини