RU

Сирія визнала Палестину в кордонах 1967 року

19.07.2011, 01:42
Сирія визнала Палестину в кордонах 1967 року - Фото
254cfe5744b9d471b99132fbe1433a7c.jpg

Сирія визнала Палестину в кордонах 1967 року
Сирійська Арабська Республіка оголосила учора про визнання держави Палестини в кордонах червня 1967 року, зі столицею в Східному Ієрусалімі і підвищила рівень офісу Організації звільнення Палестини в Дамаску до рівня посольства.

"Сирія визнає палестинську державу в кордонах червня 1967 року, зі столицею в Східному Ієрусалімі на основі збереження законних прав палестинского народу", - заявило офіційне джерело в сирійському МЗС, яке цитує ZN.UA.

Таким чином Сирія стала останньою арабською країною, що визнала державність палестинців. Глава Палестинської національної адміністрації (ПНА) Махмуд Аббас привітав це визнання "як важливий крок на підтримку палестинських зусиль для отримання визнання незалежності Палестини з боку Організації об'єднаних націй у вересні".

У свою чергу головний палестинський перемовник Сагиб Орейкат зазначив, що визнання Палестини з боку Сирії вважається важливим кроком підтримки палестинських планів звернутися до Ради безпеки ООН.

На минулому тижні новий генеральний секретар Ліги арабських держав Набіль Аль-Арабі заявив, що арабський Комітет міністрів ЛАД вирішив звернутися в ООН для визнання палестинскої держави і отримання повноправного членства в цій міжнародній організації, незважаючи на загрози США використати своє право вето проти цієї спроби.

Арабо-ізраїльський конфлікт: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини