RU

Син Кім Чен Іра: Спадкова влада - посміховисько для світу

18.01.2012, 11:11
Син Кім Чен Іра: Спадкова влада - посміховисько для світу - Фото
Фото: ЕРА
"Режим Кім Чен Ина проіснує недовго. Без реформ Північна Корея розвалиться. Якщо ж буде проведено зміни, то тоді розвалиться режим", - сказано в книзі японського журналіста, яку цитує Інтерфакс-Україна.

Книга Йодзі Гомі присвячена Північній Кореї і заснована на інтерв'ю та електронному листуванні з Кім Чен Намом - старшим сином Кім Чен Іра. Останній вважає передачу влади в спадщину "посміховиськом для зовнішнього світу". За його словами, навіть Кім Чен Ір спочатку був проти спадкової передачі влади.

Автор книги розповів, що листувався з Кім Чен Намом протягом семи років і три рази зустрічався з ним особисто. За словами автора, старший син Кім Ір Сена "справив дуже гарне враження". "Він дуже ввічливий і доброзичливий", - додає Гомі. Книга Гомі буде опублікована найближчим часом.

Кім Чен Наму трохи менше сорока років, він довгі роки жив за кордоном через розбіжності з батьком, впавши в немилість після того, як в 2001 році спробував в'їхати до Японії за підробленим паспортом. В даний момент старший син покійного північнокорейського лідера проживає в Спеціальному адміністративному районі КНР Макао (Аомень).
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини