RU

Син Каддафі закликає захопити Тріполі і обіцяє роздати зброю

28.09.2011, 10:50
Син Каддафі закликає захопити Тріполі і обіцяє роздати зброю - Фото
e4d3612d383c450fa8210869916d3f4e.jpg

Син Каддафі закликає захопити Тріполі і обіцяє роздати зброю
Сірійське телебачення показало виступ старшого сина Муаммара Каддафі Сейфа аль-Іслама, який не з'являвся в телеефірі вже близько місяця. Проте, якість його останнього відеозапису залишає бажати кращого. Відома лише дата зйомки - 20 вересня, а її місце не встановлено.

Можна припустити, що це одне з небагатьох лівійських міст, де ще йдуть бої з прибічниками полковника, можливо, Сірт. Сейф аль-Іслам закликає лівійців відбити Тріполі: "Це земля ваших предків, не віддавайте її. Брати, треба захопити Тріполі. Я дам вам зброю!" - передає Бі-бі-сі.

Раніше до лівійського народу звернувся і сам Муаммар Каддафі. Аудіозапис його виступу був переданий радіостанцією міста Бані-Валід, яке досі контролюють прихильники полковника. Каддафі заявив, що він як і раніше знаходиться на батьківщині і обіцяє якесь "несподіване потрясіння" своїм противникам.

Дружина Муаммара Каддафі та троє його дітей наразі перебувають в Алжірі. Напередодні влада цієї країни наголошувала, що родичам полковника потрібно пам'ятати про свій статус гостей і не робити політичних заяв.

Переворот в Лівії: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини