RU

Син Каддафі: Лівія - це не Міккі Маус

11.03.2011, 10:25
Син Каддафі: Лівія - це не Міккі Маус - Фото
f00c212255cfa45fc0b938645eefe1f8.jpg

Син Каддафі: Лівія - це не Міккі Маус
Заколот проти лівійського уряду буде пригнічений, навіть якщо на допомогу повстанцям прийдуть країни Заходу. Про це заявив син Муаммара Каддафі Сеіф уль-Іслам (на фото), який останнім часом взяв на себе роль офіційного представника позиції лівійського керівництва.

"Французи і європейці повинні поговорити з лівійцями. Два дні тому, рано вранці, чи бачили ви тисячі людей на вулицях і площах? Це - справжня Лівія. Це справжні лівійці. Якщо ви хочете підтримувати повстанців - давайте. Але я кажу вам - ви програєте, а ми переможемо", - сказав Сеіф уль-Іслам, якого цитує "Еuronews".

"Ми не боїмося американського флоту, НАТО, Франції, європейців. Це наша країна. Ми тут живемо, тут і помремо. Ми ніколи не здамося на милість цих терористів", - зазначив він.

"Лівійці ніколи не приймуть НАТО, ніколи не приймуть американців на своїй землі. Лівія - це не дрібниця, ми - не Міккі Маус", - наголосив син М.Каддафі.

Нагадаємо, раніше глава Національної розвідки США заявив, що найшвидше М.Каддафі зможе перемогти повстанців і залишитися у владі. Водночас прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон і президент Франції Ніколя Саркозі закликали країни Європейського Союзу підтримати лівійську опозицію.

Муаммар Каддафі: біографія та добірка новин>>>
Переворот у Лівії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини