RU

Штайнмаєр: Росія формує образ відмежування від Заходу

23.08.2017, 10:33
Штайнмаєр: Росія формує образ відмежування від Заходу - Фото
Франк-Вальтер Штайнмаєр (фото - EPA)

Президент ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр застеріг Москву від посилення напруженості у відносинах із Заходом і конфронтації з ним. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Штайнмаєр засуджує анексію РФ Криму, що суперечить міжнародному праву, а також цілеспрямовану кампанію Москви з дезінформації.

"Того, хто порушує міжнародне право, ставить під загрозу інститути світу, чекає наша спільна відсіч", - йдеться у промові, з якою Штайнмайер виступить 23 серпня в Талліні.

"Ми бачимо, що, в першу чергу, російське керівництво цілком свідомо формує образ своєї країни за допомогою відмежування її від Заходу, протиставлення йому", - відзначить Штайнмаєр.

За його словами, на міжнародній спільноті лежить відповідальність "ніколи більше не допустити мовчання і сліпої ворожнечі по відношенню до Росії".

16 червня Штайнмаєр заявив, що відносини Німеччини з Російською Федерацією погіршуються не тільки останнім часом, а протягом останніх 15 років.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини