RU

Шотландія проголосувала за участь в ЄС, Англія і Уельс за Brexit

24.06.2016, 09:50
Шотландія проголосувала за участь в ЄС, Англія і Уельс за Brexit - Фото
Фото: ЕРА
Шотландія і Північна Ірландія (Ольстер) в ході референдуму про членство в ЄС проголосували за збереження Великобританії в складі об'єднання, а більшість виборців в Англії і Уельсі підтримали вихід. Про це повідомляє ВВС.

У Шотландії 62% виборців виступили за членство в ЄС, 38% проголосували проти, явка на дільниці становила 67,2%. Прихильники членства в ЄС перемогли у всіх виборчих округах Шотландії.

В Ольстері участь в ЄС підтримали 55,8% виборців, 44,2% виступили проти. Виборчі округи, де превалюють католики, переважно голосували за членство в ЄС, а округи з більшістю протестантського населення - за вихід з ЄС.

В Англії 53,4% виборців виступили за вихід з ЄС. 46,6% підтримали членство в об'єднанні. За членство в ЄС переважно голосували виборці в ряді великих міст, таких як Лондон, Манчестер, Брістоль, Лідс, Йорк, Ньюкасл-апон-Тайн, Лейчестер. Однак в більшості виборчих округів перемогли саме прихильники Brexit.

В Уельсі проти виходу з ЄС проголосували 47,5%, в тому числі столиця Кардіфф і західні райони - оплот валлійських націоналістів. Однак 52,5% виборців все ж підтримали вихід з ЄС.

brexit.JPG


Синім кольором вказані округи, де перемогли прихильники Brexit, жовтим - прихильники ЄС (карта - bbc.com)


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини