Шеф розвідки США назвав основну загрозу нацбезпеці

09.02.2016, 17:58
Шеф розвідки США назвав основну загрозу нацбезпеці - Фото
Джеймс Клеппер (фото - EPA)

Директор Національної розвідки США Джеймс Клеппер повідомив, що основною загрозою національній безпеці США є кібератаки

Основною загрозою національній безпеці США є кібератаки. Про це повідомив директор Національної розвідки США Джеймс Клеппер. Про це повідомляє Reuters.

"Ускладнення комп'ютерних мереж і поширення нових пристроїв може створити масштабні уразливості в цивільній інфраструктурі і системах американського уряду", - сказав він, виступаючи перед комітетом з розвідки сенату американського Конгресу. Клеппер також окремо зупинився на китайських планах кібервійни - за його словами, військова доктрина КНР описує використання кіберпростору для "обманних операцій".

30 січня з'явилися повідомлення, що американські збройні сили запланували створити додаткові підрозділи для ведення кібервійни, в яких працювали б не військовослужбовці. Планується, що до 2016 року в стані початкової бойової готовності перебуватиме 41 кіберотряд.

У жовтні минулого року свої плани з підготовки до кібервійни оприлюднили в російському міністерстві оборони.

Нагадаємо, 9 липня 2015 року американський міністр ВПС Дебора Джеймс заявила, що Росія є найбільшою загрозою національній безпеці Сполучених Штатів, і Вашингтон повинен наростити свою військову присутність в Європі. Також Джеймс висловила своє невдоволення тим фактом, що тільки 4 з 28 членів НАТО витрачають 2% від ВВП на оборону.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии