RU

Серед росіян зростає страх перед Кремлем, але Путін не вірить

29.10.2019, 16:20
Серед росіян зростає страх перед Кремлем, але Путін не вірить - Фото
Володимир Путін сайт президента

82% росіян, згідно з соцопитуванням, у тій чи іншій мірі відчувають страх перед свавіллям влади, з них 33% бояться цього постійно. У Кремлі заявили, що "потрібен більш глибокий аналіз", передає РБК.

Згідно з даними опитування Левада-центру, страх перед свавіллям влади увійшов до трійки найбільш поширених серед росіян.

Із 2017 до 2018 роки таких росіян стало більше майже в чотири рази - з 10 до 38%.

У вересні 2019 р, коли проводилося дане опитування, страх перед владою відчувають постійно 33% населення РФ, ще 49% відчувають його в різному ступені.

Зовсім не відчувають страху перед владою лише 17% росіян.

28% респондентів заявили, що відчувають постійний страх перед можливістю повернення до масових репресій, 23% зізналися, що побоюються посилення політичного режиму. При цьому страх перед нападом злочинців відчуває 22% респондентів.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що в Кремлі звернули увагу на опитування, але закликають "не робити узагальнюючих суджень".

"Ми, безумовно, звертаємо увагу на всі подібні публікації. Є резонансні випадки, які накладають емоційний відбиток, тут потрібен більш глибокий аналіз із більш глибокою диференціацією", - сказав Пєсков.

Відповідно до іншого опитування Левада-центру, більшість росіян - приблизно 58% опитаних - вважають, що ніякого впливу на те, що відбувається в своїй країні вони не мають.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини