Сенатор США: Неприйняття України в НАТО може бути пряником для РФ

22.08.2018, 10:01
Сенатор США: Неприйняття України в НАТО може бути пряником для РФ - Фото
Ренд Пол (фото - Getty Images)

Законодавець зі штату Кентуккі вважає, що оскільки санкції не змінюють поведінку Кремля, можна замість "батога" запропонувати їм розмови про Альянс

На Росію можна впливати не тільки санкційним "батогом", а й показувати їй "пряник" у вигляді, наприклад, переговорів про припинення розширення НАТО на схід. Таку ідею озвучив сенатор Ренд Пол, який недавно їздив з візитом до Росії, пише агентство Голос Америки.

"Санкції - це свого роду батіг. Питання в тому, що тоді є пряником. Мені здається, одним з пряників може бути наша згода вивчити питання, чи повинні ми наполягати на тому, щоб Україна і Грузія стали членами НАТО", - сказав він.

На думку Пола, якщо Вашингтон "дійсно" хоче вплинути на поведінку Кремля, то угода про неприйняття України і Грузії до НАТО "знизила б рівень конфлікту як в Україні, так і в Грузії".

Крім того, сенатор задається питанням, чи є нинішній режим санкцій ефективним, і яка йому може бути альтернатива.

"Ми повинні поставити собі дуже важливе питання: чи змінюють санкції поведінку? Не відповівши на це питання, ми не зможемо вирішити, чи потрібні нам нові санкції. Мені здається, одна з можливих відповідей полягає в тому, що вони не працюють, а якщо так, то в чому результат санкцій? " - задав він риторичне питання.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями