RU

Сенат США дав старт скасування реформи охорони здоров'я Obamacare

12.01.2017, 11:49
Сенат США дав старт скасування реформи охорони здоров'я Obamacare - Фото
Верхня палата Конгресу США - Сенат - проголосувала за запуск процесу скасування реформи охорони здоров'я, яка була впроваджена за президентства  Барака Обами і отримала назву Obamacare. Про це повідомляє служба Бі-бі-сі.

На розгляд сенаторами було винесено питання доцільності підготовки законопроекту про скасування реформи. У підсумку за розробку документа було віддано 51 голос, проти - 48.

Наступний етап - голосування в Палаті представників, де, як очікується, це питання також буде підтримане. Зараз більшістю в обох палатах Конгресу має Республіканська партія, яка виступала проти Obamacare ще під час прийняття рішення про проведення реформи.

Якщо початок скасування Obamacare підтримає і нижня палата, профільні комітети приступлять до розробки відповідного законопроекту, який може бути винесений на голосування вже через місяць.

4 січня 2017 року повідомлялося про те, що обраний президент США Дональд Трамп, вступивши на посаду, насамперед скасує медичну реформу свого попередника.

У зв'язку з вимогою Трампа скасувати Obamacare якомога швидше існує ймовірність, що Конгрес проголосує за скасування реформи ще до того, як їй знайдуть гідну заміну.

Закон про захист пацієнтів і доступне медобслуговування, підготовлений з ініціативи Обами, був прийнятий в 2010 році. Це перша фундаментальна реформа в соціальній сфері в США, яка була прийнята голосами лише однієї партії - Демократичної.

Obamacare зобов'язує всіх американців завести собі медичну страховку, в іншому випадку вони повинні платити майже щорічно $1000. штрафу.

За словами прихильників реформи, за час її проведення число володарів страховки зросло на 20 млн чоловік. Переважна більшість застрахованих отримують дотації від держави.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини