RU

Що найбільше турбує європейців: доповідь Ради Європи

11.06.2019, 14:25
Що найбільше турбує європейців: доповідь Ради Європи - Фото
Фото: pixabay.com

Ксенофобський популізм і мова ненависті на ґрунті расизму продовжують бути негативними проявами в Європі, що викликають найбільше занепокоєння. Про це йдеться в доповіді за 2018 рік європейської комісії проти расизму та нетерпимості Ради Європи, передає Укрінформ.

У доповіді наголошується, що громадське занепокоєння з економічних, геополітичних і технологічних  викликів використовуються, зокрема, політиками-популістами, з метою покладання провини за ці явища на мігрантів і представників нацменшин. Ще одна мета - розділити суспільство за національними, етнічними та релігійними ознаками.

При цьому в Раді Європи констатують, що такі думки висловлюють не тільки політики з крайніми поглядами, але вони мають поширення і серед головних політичних партій і національних урядів.

"Ідеології, засновані на несумісності між національно-етнічними та релігійними групами, є загрозою для інклюзивних товариств, і сприяють виправданню "расової переваги", - відзначили в комітеті РЄ.

Як раніше сьогодні повідомлялося, в найближчі п'ять років Європейський Союз має намір зосередитися на посиленні безпеки, економічному зростанні, захисті клімату, а також зміцненні свого впливу в світі.

Читайте також: Результати європейських виборів і чому вони важливі для Укаїни

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини