Ще п'ять країн. ВООЗ попередила про поширення коронавірусу в усьому світі

28.02.2020, 17:23
Ще п'ять країн. ВООЗ попередила про поширення коронавірусу в усьому світі - Фото
Всесвітня організація охорони здоров'я (логотип з офіційного сайту ВООЗ)

Всесвітня організація охорони здоров'я попередила, що коронавірус COVID-19 може поширитися у всьому світі. Сьогодні ще п'ять країн повідомили про перші випадки зараження, передає Reuters.

"Спалах посилюється", - заявив прес-секретар ВООЗ Крістіан Ліндмаєр на брифінгу в Женеві. "Сценарій попадання коронавірусу в багато, якщо не в усі країни світу, - це те, про що ми давно застерігаємо", - додав він.

Ще п'ять країн повідомили про перші випадки COVID-19, усі вони пов'язані з поїздками до Італії. За словами Ліндмаєра, це Нігерія, Естонія, Данія, Нідерланди і Литва.

Світові ринки акцій знову впали, ще більше ускладнивши найгірший тиждень після світової фінансової кризи 2008 року і довівши падіння вартості акцій компаній до 5 трильйонів доларів.

Надії на те, що епідемія, що почалася в Китаї в кінці минулого року, закінчиться через кілька місяців, і що економічна активність швидко повернеться до норми, розвіялися, оскільки число випадків за межами Китаю зросло, пише Reuters.

  • Сьогодні в Білорусі зареєстрували перший випадок зараження коронавірусом COVID-19.
  • Рада національної безпеки й оборони нагадала про правила безпеки, яких слід дотримуватися, щоб уникнути зараження коронавірусом.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Большой взрыв" ПриватБанка. Полный гайд по вселенной судов вокруг национализации