Саудівська Аравія відмовилася від місця в Радбезі ООН

18.10.2013, 12:59
Саудівська Аравія відмовилася від місця в Радбезі ООН - Фото
Фото: ЕРА

Саудівське королівство погодиться зайняти це місце тільки після реформування Ради безпеки ООН

Саудівська Аравія відмовилася від місця непостійного члена Ради безпеки ООН, заявивши, що ця структура не здатна сприяти врегулюванню конфліктів і воєн.

У заяві саудівського МЗС йдеться, що "механізми роботи цієї організації і подвійні стандарти" не дозволяють їй виконувати своїм зобов'язання щодо сприяння мирному процесу. Відзначається, що саудівське королівство погодиться зайняти це місце тільки після реформування Ради безпеки ООН. Однак у заяві не сказано, про які саме реформи йдеться.

У четвер Саудівська Аравія вперше була обрана непостійним членом Ради безпеки ООН. Крім неї, це місце було надано також Чаду, Чилі, Литви та Нігерії.

Рада безпеки ООН складається з п'яти постійних і десяти непостійних членів. Постійними членами РБ ООН є США, Великобританія, Франція, Росія і Китай. Щороку п'ять країн обираються непостійними членами Ради безпеки на дворічний термін.

Нагадаємо, останнім часом Рада безпеки ООН піддавався критиці за нездатність вжити заходів для припинення кровопролиття в Сирії.

Джерело: Радіо Свобода
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев