RU

Саудівському принцу загрожує смертна кара

20.10.2010, 15:25

Саудівському принцу Сауду Абдулазізу бін Нассеру Аль Сауду загрожує або довічне ув’язнення, або смертна кара. Саме так стоїть питання винесення ступеня покарання принцу, якому пред'явили обвинувачення у вбивстві його слуги.

Як передає канал "Вести", цей злочин було вчинено 15 лютого поточного року в одному з лондонських готелів. Як зазначено у свідченнях свідків, принц, який є онучатим племінником короля Саудівській Аравії, раніше неодноразово виявляв жорстокість до свого слуги, а в той фатальний вечір йому було неабияк весело.

У справі також вказується на те, що відносини двох чоловіків мали більш близький характер, ніж відносини господаря і слуги, а одним із пунктів обвинувачення зазначається сексуальне насильство щодо вбитого.

На самому початку розгляду принц Аль Сауд сподівався на свій дипломатичний імунітет, який, як він вважав, допоміг би йому уникнути кримінального переслідування. До того ж він не врахував тієї обставини, що на батьківщині його, швидше, чекає смертна кара - за гомосексуалізм. У Великобританії ж принцу Аль Сауду за вчинений злочин загрожує або довічне ув’язнення, або чималий в'язничний строк за навмисне вбивство і завдання тяжких тілесних пошкоджень.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини