RU

Самітів Росія-ЄС, швидше за все, більше не буде - дипломат

24.12.2015, 14:15
Самітів Росія-ЄС, швидше за все, більше не буде - дипломат - Фото
Голова представництва ЄС в РФ Вігаудас Ушацкас (фото - EPA)

Відносинам Росії та Європейського Союзу було завдано сильного удару, таких знакових зустрічей, як саміти РФ-ЄС, напевно, вже більше не буде. Про це заявив глава представництва ЄС в РФ Вігаудас Ущацкас в інтерв'ю РИА Новости.

"Варто зазначити, що наші відносини в майбутньому не будуть такими ж, як раніше, тому що відверта агресія з боку Росії сильно вдарила по довірі. Але з іншого боку, ми повинні сприяти плідній взаємодії в тих питаннях, які очевидно відповідають нашим взаємним інтересам" , - сказав він.

За словами Ушацкаса, діалог між РФ і ЄС не зупинився.

"Міністр Лавров і пані Могеріні останнім часом зустрічаються, напевно, майже щотижня: або у Відні, або в Нью-Йорку, або в Белграді, або в інших столицях. Президент РФ Путін і голова Єврокомісії Юнкер зустрічалися вже три рази за останні місяці ", - сказав він.

"Я б сказав, що це частина нової реальності: таких високих, таких знакових зустрічей, якими до кризи в наших відносинах були саміти Росія-ЄС, проводилися два рази на рік, напевно, вже не буде.

І це теж наслідок тих кроків, які були зроблені Росією всупереч тим принципам, тому спільному баченню та загальним правилам, які, ми були впевнені, поділяла і Росія. Нашим відносинам було завдано сильного удару", - зазначив Ушацкас.

Нагадаємо, в березні президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявляв, що умов для проведення саміту Росія-ЄС поки немає.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини