RU

Саакашвілі звинувачують у витратах на уколи ботокса із скарбниці

31.05.2013, 12:09
Саакашвілі звинувачують у витратах на уколи ботокса із скарбниці - Фото
Михайло Саакашвілі
Грузинська телерадіокомпанія Імеді, яка перебуває в опозиції до нинішнього голови Грузії, оприлюднила документи про нецільові витрати Михайла Саакашвілі з бюджету служби спеціального охорони.

Відповідно до поданих документів, кілька років тому президент Грузії в одній з клінік Нью-Йорка пройшов два сеанси уколів ботоксом. За "ін'єкції молодості" 23 лютого 2009 року він заплатив $5600, а 23 вересня 2011 - $5800.

У документах з грифом "таємно", оприлюднених Імеді, значиться, що Саакашвілі також заплатив 5993 фунтів стерлінгів за оголений портрет американської актриси, ім'я якої не називається. Також він нібито оплатив проживання в готелі "Редіссон" у Тбілісі якоїсь американської бізнес-леді. Загальна сума цих витрат склала 6668 ларі (близько $4,5 тис.).

Як заявила керівник прес-служби головної прокуратури Грузії Хатуна Паічадзе, у цій справі вже ведеться слідство, не виключено, що Саакашвілі буде викликаний на допит. "Слідство має право допитати всіх, в тому числі і президента, якщо це необхідно для справи. Закон не забороняє допит президента", - зазначила Паічадзе.

Звинувачення на адресу президента прокоментував і лідер парламентської більшості Давид Саганелідзе. За його словами, дані про витрати президента були в кошторисі витрат охоронної служби і на ці документи було накладено гриф "таємно". "Це просто ганебний факт", - сказав Саганелідзе.

У свою чергу депутат від опозиції Гіві Таргамадзе заявив, що парламентська більшість повинна надати ці документи. "На обличчі нашого президента немає ніяких ознак ботокса", - зазначив він.

Нагадаємо, колишній прем'єр-міністр Грузії і один із соратників Михайла Саакашвілі, Вано Мерабішвілі був нещодавно заарештований за підозрою в корупції, перевищенні службових повноважень і розтраті державних коштів. Після цього політичні аналітики заговорили, що слідство може дістатися і до самого президента. Представники Єдиного національного руху, лідером якого є Саакашвілі, називають нападки на соратників президента політичними переслідуваннями. У пропрезидентській партії впевнені, що уряд Грузинської мрії, створеної нинішнім прем'єром Грузії Бідзіною Іванішвілі, за допомогою тиску на опозицію "компенсує" власні невдачі і невиконані передвиборчі обіцянки.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Досьє на Михайла Саакашвілі

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини