RU

Саакашвіли більше не хоче бути Президентом

02.03.2010, 10:55

Президент Грузії Михайло Саакашвілі виключив можливість будь-якого сценарію того, що після 2013 року він може залишитися при владі, коли закінчиться його другий і останній президентські строки.

Як передає портал "Грузія online", М.Саакашвілі заявив, що Росія дарма чекає 2013 року, оскільки, незважаючи на те, що сам він балотуватися на новий строк не буде, "це абсолютно не означає, що та ідеологія, яку представляє країна, не буде і далі пріоритетом для населення Грузії". "По-перше, хто їм сказав, що нинішнє керівництво Грузії проіснує тільки до 2013 року? Так, я більше не буду балотуватися в президенти. Але це абсолютно не означає, що та ідеологія, яку я представляю, не буде і далі пріоритетом для населення Грузії. Не буде Саакашвілі, буде хтось інший. Але курс буде той самий", - сказав М.Саакашвілі.

По-друге, треба зрозуміти, що особистість, звичайно, може мати значення, але ця ідеологія вже створена, це покоління вже існує і це ніяк не змінити. У нас були і мітинги, і демонстрації, але популярність мого курсу мала підтримку не менш ніж у 50% населення. А зараз це 70% і більше. Країна чітко консолідована. Наш курс на ліберальну економіку, демократію, вільне і відкрите суспільство буде тільки зміцнюватися", - додав Президент Грузії.

Михайло Саакашвілі: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини