Саакашвілі: Вступ Грузії до НАТО - це питання часу

12.01.2011, 06:12
Саакашвілі: Вступ Грузії до НАТО - це питання часу - Фото
fb65b830552be0b863a860e34819ee27.jpg

За словами Михайла Саакашвілі, інтеграція в альянс необхідна країні для забезпечення її національної безпеки. "У нас немає ніяких ворожих намірів по відношенню до інших, ми просто намагаємося вижити і розвиватися - все", - зазначив Президент Грузії

Саакашвілі: Вступ Грузії до НАТО - це питання часу
Вступ Грузії до НАТО - це питання часу, оскільки інтеграція в альянс необхідна країні для забезпечення її національної безпеки. Про це заявив Президент Грузії Михайло Саакашвілі в інтерв'ю "5 каналу".

"Що стосується НАТО, я абсолютно упевнений, що це питання часу. Більшої, кращої організації ще ніхто не створив. Поодинці свою безпеку забезпечити ніхто не може, особливо маленькі країни, але я думаю, це стосується і України", - зазначив М.Саакашвілі.

При цьому Президент підкреслив, що жодних ворожих намірів у Грузії немає: "Ми просто намагаємося вижити і розвиватися - все. І, звичайно, маленькій Грузії ні на кого нападати, особливо на великих сусідів, це було б верхом безрозсудності".

"Але щоб виживати, нам необхідна хоч мінімальна гарантія безпеки... І для нас це абсолютно очевидне питання, і ніхто його не буде обговорювати", - сказав він.

Михайло Саакашвілі: біографія та добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих