ЄС стурбований антиєвропейською пропагандою РФ і ісламістів

23.11.2016, 16:29
ЄС стурбований антиєвропейською пропагандою РФ і ісламістів - Фото
Фото: EPA

У Європарламенті наголошують на посиленні пропаганди з боку РФ і ісламістських терористичних угрупувань, що спрямовані на розкол ЄС

В Євросоюзі відзначають, що пропагандистський тиск з боку Росії і ісламітскіх терористичних угруповань наростає, причому РФ активізувала пропаганду з моменту анексії Криму та початку гібридної війни в Донбасі. Метою цієї пропаганди є розкол ЄС, йдеться в резолюції, прийнятій Європарламентом сьогодні, 23 листопада.

Для протидії цій антиєвропейській кампанії Брюссель пропонує посилити робочу групу ЄС зі стратегічних комунікацій та вкладати більше коштів в підвищення рівня інформованості, освіти, в інтернет і місцеві ЗМІ, журналістські розслідування та інформаційну грамотність.

"У мене було завдання показати пропаганду, що виходить як від державних, так і недержавних суб'єктів... Що стосується Російської Федерації, ситуація зрозуміла. Після анексії Криму та початку агресії в східній частині України, багато держав в повній мірі усвідомлюють ступінь дезінформації і маніпуляції (що виходять від країни-агресора - ред.). Справжня доповідь в ході її підготовки також сталаоб'єктом ворожої пропаганд ", - зазначає євродепутат Анна Ельжбета Фотига", додала вона.

Ворожа пропаганда проти ЄС і його держав-членів спрямована на спотворення правди, провокування сумнівів, розкол між ЄС і його північноамериканськими партнерами, зупинку процесу прийняття рішень, дискредитацію інститутів ЄС і навіювання страху і невпевненості громадянам ЄС, йдеться в резолюції.

За документ проголосували 304 депутати Європарламенту при 179 голосах проти і 208 тих, що утрималися.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить