RU

Сім'я Удальцова виїхала в Україну

24.10.2012, 09:55
Сім'я Удальцова виїхала в Україну - Фото
Фото: ЕРА
Волкова підкреслила, що їй відоме місцезнаходження Удальцова і вона з ним постійно знаходиться на зв'язку. "Я можу припустити тільки, що той кореспондент, який дану статтю писав (що Удальцов планує покинути Росію, - ред.), він виходив з якихось там своїх міркувань. Я таких заяв ніколи не робила, от і, відповідно, навіть не можу припустити, навіщо нагнітається обстановка навколо Сергія Удальцова деякими ЗМІ ", - сказала адвокат, яку цитує російський Комерсант.

У той же час Волкова підтвердила, що дружина опозиціонера Анастасія Удальцова і діти дійсно виїхали в Україну. "Діти виїхали в Україну вже давно, вони кілька місяців перебувають там, і Анастасія Удальцова, вона також давно планувала відвідати дітей, кілька разів вже, наскільки мені відомо, брала квиток, потім залишалася в Росії, і ось зараз вона поїхала, тобто це була запланована поїздка", - розповіла вона.

Також адвокат розповіла, що Удальцов готовий до можливого арешту в п'ятницю. "Він готовий був до цього завжди, і абсолютно всі про це знають, і тим більше соратники про це знають. Я не можу в даному випадку сказати, наприклад, про його неготовність. Природно, ніякого бажання потрапити під репресивний прес системи немає , але, тим не менше, якщо так вийде, то Сергій Удальцов готовий до цього", - підкреслила вона.

Нагадаємо, напередодні опозиціонеру Леоніду Развозжаєву було пред'явлено звинувачення в приготуванні до організації масових заворушень. Офіційний представник Слідчого комітету Росії Володимир Маркін повідомив, що в п'ятницю звинувачення будуть пред'явлені і опозиціонеру Сергію Удальцову. Для цього він і його захисник Віолета Волкова викликані в Слідчий комітет. Покарання за статтями, які слідство збирається пред'явити опозиційному лідеру, може скласти від чотирьох до десяти років позбавлення волі.

Правова довідка ЛІГА:ЗАКОН

Надання статусу біженця в Україні регулюється
Конвенцією про статус біженців, яка була ратифікована Верховною Радою 10.01.2002 року, а також Законом "Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту". Для отримання статусу біженця в Україні особі необхідно звернутися із заявою до відповідного органу міграційної служби. Крім того, іноземцям, які прибули в Україну і не бажають повертатися в країну громадянської належності внаслідок обставин, які загрожують їх життю, безпеці чи свободі, надається додатковий захист. Відповідно до статті 3 Закону біженець або особа, яка потребує додаткового захисту, якому наданий тимчасовий захист, не може бути вислано або примусово повернуто до країни, де його життю або свободі загрожує небезпека за ознакою політичних переконань. Під забороною вислання або примусового повернення слід розуміти недопущення видворення (добровільного чи примусового), видачі (екстрадиції), передачі, іншого примусового переміщення особи, на якого поширюється дія Закону, за межі України. З метою усунення причин виникнення проблеми біженців, а також у разі необхідності, Україна співпрацює з Управлінням Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців.

Стаття 146 Кримінального кодексу України передбачає кримінальну відповідальність за викрадення людини у вигляді обмеження волі на строк до трьох років або позбавлення волі на той самий строк. Частина 3 даної статті встановлює максимальне покарання - позбавлення волі на строк до 10 років.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини