RU

ЄС готує нові санкції проти Білорусі

29.02.2012, 11:52
ЄС готує нові санкції проти Білорусі - Фото
Фото: ЕРА
Уже в березні Євросоюз має намір ввести блок санкцій відносно Білорусі. "Голови МЗС 27 країн Євросоюзу розглянуть на найближчому засіданні Ради ЄС (26 березня в Брюсселі, - ред.) чергове розширення" чорного списку "білоруських діячів, причетних до придушення опозиції", - сказала прес-секретар верховного представника ЄС із закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон Майя Косьянчік, яку цитує ІТАР-ТАРС.

Косьянчік також зазначила, що санкції "пов'язані тільки з неприйнятною ситуацією в області прав людини в Білорусі" і не мають відношення до взаємного відкликання послів ЄС та Білорусі.

В цілому на сьогоднішній день в "чорному списку" ЄС знаходиться 231 громадянин Білорусі. Усім їм заборонено в'їзд на територію ЄС, їх банківські рахунки в Європі підлягають заморожуванню. Саме це рішення стало причиною відкликання Мінськом своїх послів у Брюсселі та Варшаві та видворення з країн посла Польщі й постійного представника ЄС. На цей демарш всі 27 країн співтовариства відреагували відкликанням з Мінська своїх послів для консультацій.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини