RU

ЄС затвердив військову операцію проти піратів у Сомалі

10.11.2008, 16:56

ЄС затвердив рішення про проведення першої в своїй історії військово-морської операції, яка буде направлена проти піратів у районі узбережжя Сомалі. Таке рішення прийнято сьогодні на зустрічі міністрів закордонних справ і оборони 27 держав співтовариства.

Як передає ІТАР-ТАСС, кораблі Великобританії, Франції, Німеччини та Іспанії складуть кістяк морської операції ЄС проти піратів в узбережжя Сомалі. Рішення про проведення першої в історії ЄС військово-морської операції за назвою "ЄСНАВФОР Атланта" прийняли сьогодні міністри оборони 27 країн співтовариства на регулярній зустрічі в Брюсселі.

Точний склад європейського морського угруповання поки не визначено, передбачається, що до її складу увійде як мінімум 7 кораблів, зокрема есмінець, три фрегати, корабель постачання, за підтримки морської авіації. Командування об'єднаною європейською ескадрою доручено британському віце-адміралу Пилипу Джонсу.

Бойові кораблі ЄС повинні приступити до виконання завдання з патрулюванню узбережжя і ескортування судів з гуманітарною допомогою ООН вже у грудні.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини