RU

Сідней та Дубай "наздоганяють" визнані столиці моди

15.07.2008, 10:13

Нью-Йорк, Рим, Париж, Мілан та Лондон є визнаними столицями світової моди, однак гравці нижчого рівня - Сідней та Дубай - поступово наздоганяють їх у табелі про ранги. Це продемонстрував щорічний огляд центрів високої моди.

Як повідомляє "Reuters", список модних столиць було складено лінгвістичним порталом "Global Language Monitor", який відстежує частотність уживань слів та словосполучень у ЗМІ, інтернеті та блогах.

У 2008 році, як і протягом попередніх п'яти років, у списку лідирує Нью-Йорк, Рим - на другому місці, Париж - знову на третьому. А Мілан цього разу випередив Лондон, посівши четверту сходинку. Лондон замикає п'ятірку.

Найбільшим сюрпризом став підйом більш "скромних" модних міст: Сідней перейшов із 12-ї позиції на сьому, а Дубай подолав 12 сходинок до 12-го місця.

Серед "новачків" списку маємо Делі (24-е місце), Мадрид (15), Стокгольм (19) та Кейптаун(23).

Токіо(10-е місце) залишається столицею азіатської індустрії моди, однак, випробовує конкуренцію з боку Гонконгу (11), який майже "наступає йому на п'яти".

"Наш рейтинг підтверджує тенденцію: "Велика п'ятірка"(Нью-Йорк, Рим, Париж, Мілан та Лондон) лідирує у світі моди, особливо в очах друкарських та електронних ЗМІ і в Інтернеті", - говорить Міллі Лоренцо Пейак, директор "Global Language Monitor".

"Водночас зміцнюється другий ешелон центрів моди. І, до речі, гроші, витрачені на налагодження контактів зі ЗМІ, приносять плоди, Дубай - тому свідчення".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини