RU

Румунські депутати помилково проголосували за зниження податку

21.10.2010, 14:55

Депутати румунського парламенту випадково проголосували за закон про зниження на 5% податку з продажу продуктів харчування.

Як передає канал "Вести", плутанина сталася через те, що депутати не прочитали як слід перед голосуванням законопроект, підготовлений опозицією. Законодавці, які були відповідальні за підготовку документа, вибачилися за помилку.

Тепер парламент має терміново скасувати своє рішення. Однак Міністр фінансів Георге Яломіцану наголосив, що поки помилка не виправлена, уряду доведеться виконувати прийнятий закон.

Раніше парламент країни підняв податок з продажу на продукти харчування з 19% до 24%. Цей захід було спрямовано на те, щоб утримати дефіцит бюджету в межах 6,8% від ВВП. У відповідь на це профспілки почали 20 вересня антиурядові акції протесту, вимагаючи відмовитися від антикризової програми, яка передбачає урізування зарплат і пенсій, згортання соціальних програм, скорочення кількості робочих місць, підвищення пенсійного цензу та інші непопулярні заходи.

Перемовини, що проводилися минулого тижня між урядом і лідерами профспілок, не принесли бажаних результатів. У кінці жовтня профспілки планують вивести на вулиці Бухареста до 80 тисяч протестувальників.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини