RU

Розвідка США відправила у вимушену відпустку 70% співробітників

02.10.2013, 12:48
Розвідка США відправила у вимушену відпустку 70% співробітників - Фото
Фото: ЕРА
Через проблеми з фінансуванням держустанов Розвідувальне співтовариство США відправило у вимушену відпустку близько 70 % своїх працівників. Про це повідомила американська газета  Hill з посиланням на високопоставленого представника розвідки.

Представник національної розвідки попередив, що відсутність значної частини персоналу на роботі вплине на здатність США відстежувати загрози національноъ безпеки. За його словами, розвідка зможе обслуговувати тільки критично важливі потреби. 

Раніше голова Пентагону Чак Хейгел заявив, що відсутність держфінансування і зупинка роботи американського уряду - це удар по іміджу США в усьому світі. Міністерство оборони США відправляє в неоплачену відпустку 400 тис. чоловік.

Нагадаємо, через те що адміністрація президента Барака Обами  і республіканська опозиція в Конгресі не змогли узгодити федеральний бюджет на 2014 фінансовий рік, без збереження утримання у вимушену відпустку будуть відправлені 800 тисяч з 2 мільйонів 100 тисяч американських держслужбовців. Кожен день такої відпустки обійдеться американській економіці в $300 мільйонів збитків.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини