RU

Розвідка працює над звільненням українських громадян в Лівії

05.09.2011, 15:20
Розвідка працює над звільненням українських громадян в Лівії - Фото
1796af2b19d79fce8702ae1c6fdd5cb9.jpg

Розвідка працює над звільненням українських громадян в Лівії
Служба зовнішньої розвідки України (СЗР) займається ситуацією з арештом українських громадян в Лівії.

"Служба зовнішньої розвідки України в рамках своєї компетенції проводить необхідні заходи спільно з Міністерством закордонних справ України", - розповіли ЛІГАБізнесІнформ в СЗР.

У розвідці зазначили, що проводять заходи, спрямовані на встановлення обставин, пов'язаних із затриманням громадян України.

У СЗР розповіли, що ситуація з українськими громадянами перебуває на контролі служби з перших хвилин появи інформації про їх арешт в Тріполі.

При цьому у відомстві не стали ділитися планами і деталями роботи, зазначивши лише, що СЗР робить все для того, "щоб наших громадян звільнили в найкоротші терміни".

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з'явилася інформація про затримання бойовиками-революціонерами 20 громадян України в Тріполі. Повідомлялося, що їх можуть стратити за підозрою в причетності до військових формувань Муаммара Каддафі. Самі затримані в коментарі газеті The Washington Post розповіли, що приїхали на заробітки. Серед них - нафтовики й кухарі.

При цьому один з бойовиків визнав, що жодної зброї у затриманих знайдено не було, але "в країну вони потрапили незаконно".


Переворот в Лівії: всі новини>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини