RU

Розлучення Путіних поки не оформлено, - Пєсков

07.06.2013, 09:45
Розлучення Путіних поки не оформлено, - Пєсков - Фото
Володимир і Людмила Путіни
Час і місце оголошення президентом Росії Володимиром Путіним про його розлучення з дружиною Людмилою не були відібрані спеціально. Про це сказав прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

Торкаючись питання про те, чому президентське подружжя оголосило про рішення розлучитися саме в четвер увечері, Пєсков відповів: "Довелося до слова. Просто журналістка поставила запитання, а президент відповів". При цьому Пєсков додав, що Володимир і Людмила Путіни ще не оформили розлучення. За його словами, поки вони тільки оголосили про рішення розлучитися.

Напередодні Володимир і Людмила Путіни оголосили про розірвання свого шлюбу. Президент Росії і його колишня дружина разом оголосили про розлучення після спектаклю "Есмеральда" у Великому Кремлівському палаці. Це був перший публічний вихід президентського подружжя за останній рік.

"Вся моя діяльність, вся робота пов'язана з публічністю, з абсолютною публічністю. Комусь це подобається, комусь ні. Але є люди, які абсолютно з цим не сумісні. Ось Людмила Олександрівна відстояла вахту, вісім років, вже дев'ять навіть, дев'ять років. Так що, загалом, це спільне рішення", - заявив Володимир Путін.

Шлюб Володимира та Людмили Путіних протривав майже 30 років: вони побралися 28 липня 1983 року. У шлюбі у них народилися дві дочки: Марія 1985 року народження та Катерина 1986 року народження. Займаючи вищі державні пости, Путін волів не розголошувати своє особисте життя. Він неохоче і коротко відповідав на подібні питання журналістів.

Джерело: канал Вісті.

Досьє на Володимира Путіна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини