RU

Розлучення Путіна не пов'язане з іншою жінкою, - Пєсков

07.06.2013, 13:55
Розлучення Путіна не пов'язане з іншою жінкою, - Пєсков - Фото
Володимир і Людмила Путіни (фото - ЕРА)
Швидке одруження президента Росії Володимира Путіна на іншій жінці - чутки і пересуди. Про це заявив прес-секретар голови держави Дмитро Пєсков.

Пєсков запевнив, що розлучення Путіна з дружиною Людмилою взагалі не пов'язане з відносинами президента з якоюсь іншою жінкою. "Я можу сказати з повною упевненістю, що все це швидше відноситься до категорії чуток і пересудів", - зазначив він.

"Цілком неважко навіть недосвідченим поглядом подивитися на робочий графік Путіна, і ви зрозумієте, що його життя жодним чином не пов'язане з якимись сімейними відносинами, воно пов'язане тільки з тією відповідальністю, яку він несе як голова держави", - заявив Пєсков.

Прес-секретар також зауважив, що дата подачі Путіними заяви про розлучення в ЗАГС поки невідома, та й "це вже абсолютно їх особиста справа". Говорячи про те, чим буде Людмила Путіна займатися після розлучення, Пєсков зазначив, що йому про це нічого невідомо, і запропонував "просто не лізти в її особисте життя".

Нагадаємо, Володимир і Людмила Путіни перебували у шлюбі майже 30 років: вони побралися 28 липня 1983 року. У них дві дочки - Марія 1985 року народження і Катерина 1986 року народження. Увечері 6 червня Володимир і Людмила Путіни з'явилися разом на балетній виставі в Кремлі, причому цей спільний публічний вихід був першим більш ніж за рік. Після вистави Путіни повідомили, що вирішили розлучитися.

Джерело: ІТАР-ТАРС

Досьє на Володимира Путіна

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини