RU

Роснафта і Аркадій Ротенберг оскаржили санкції Євросоюзу

17.10.2014, 17:04
Роснафта і Аркадій Ротенберг оскаржили санкції Євросоюзу - Фото
Фото: rusnovosti.ru
Нафтова компанія Роснафта і бізнесмен Аркадій Ротенберг, які в кінці липня цього року включені до європейських санкційних списків, подали в суд на Європейський Союз. Позови проти Європейської ради - інституту ЄС, що приймав рішення щодо санкцій, - подані в Європейський суд, який базується в Люксембурзі, свідчать дані бази суду.

Позов від Роснафти зареєстрований судом 9 жовтня 2014 року, два позови від Ротенберга - 10 жовтня. Суть претензій в базі не розкривається, наводяться лише назви позовів: "НК Роснафта і інші проти Ради" і "Ротенберг проти Ради" (назви двох позовів, поданих Ротенбергом, ідентичні, відрізняються лише номери).

З пошукової бази "Офіційного журналу Євросоюзу", де публікуються законодавчі та нормативні акти ЄС, слідує, що прізвище Ротенберг і назва компанії Роснафта за останні п'ять років фігурують тільки в рішеннях Європейської ради щодо введення санкцій проти російських фізичних і юридичних осіб у зв'язку з кризою в Україні.

Нагадаємо, черговий пакет санкцій США і Євросоюзу стосовно Росії у зв'язку з українською кризою вступив в силу 12 вересня. Тоді під санкції потрапили, серед інших, п'ять російських енергетичних компаній - Роснафта, ЛУКОЙЛ, Газпром, Газпром Нафта і Сургутнафтогаз.

У новий список санкцій Євросоюзу потрапили також найбільші російські підприємства оборонного комплексу.

Джерело: ТАСС

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини