11.07.2018, 15:26

Росіяни дійдуть до Талліна, але тут і помруть - війсковий

Росіяни дійдуть до Талліна, але тут і помруть - війсковий - Фото
Ріхо Юхтегі (фото - ERR)

Полковник Сил оборони Естонії передрік загибель російської армії, якщо вона зважитися вторгнутися в Естонію

Реклама
Реклама

Хоч Росія і зможе дійти до Талліна за два дні, але ніколи не зможе захопити Естонію. Про це сказав полковник, командувач підрозділом зі спецоперацій Сил оборони Естонії Ріхо Юхтегі в інтерв'ю Politico.

"Росіяни можуть дістатися до Таллінна за два дні, можливо. (...) Ми відріжемо їх комунікації та лінії поставок. Вони можуть дістатися до Таллінна за два дні. Але вони помруть в Талліні. І вони це знають. В них будуть стріляти з-за кожного кута на кожному кроці", - сказав Юхтегі.

Військова доктрина Естонії передбачає, що в разі вторгнення противнику виявляється всілякий опір без очікування будь-яких додаткових наказів.

В інтерв'ю відзначається, що все населення Естонії не набагато більше чисельності російської регулярної армії. Але у країни є ресурси союзників.

Попередній президент Естонії Тоомас Хендрік Ільвес говорив, що у військовому плані Росія не загрожує Естонії, оскільки знає, що може понести значні втрати внаслідок агресії проти країни-члена НАТО.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама