RU

Російський Волгоград шість днів на рік буде Сталінградом

01.02.2013, 11:06
Російський Волгоград шість днів на рік  буде Сталінградом - Фото
Фото: ЕРА
Депутати міської думи Волгограда вирішили тимчасово перейменувати місто в Сталінград. Перший раз назва Сталінград буде використано вже 2 лютого 2013 року - в День 70-річчя розгрому німецько-фашистських військ у Сталінградській битві, - передає канал Вісті.

Депутати відгукнулися на прохання ветеранів Великої Вітчизняної війни. Фронтовики вважають, що хоча б в історичні дати місто має називатися так, як у роки війни, - пояснили депутати Волгоградської міської думи. У міській думі підкреслили, що рішення депутатів не пов'язане з ініціативою перейменування міста Волгограда в Сталінград.

Назва Місто-герой Сталінград буде також використовуватися на загальноміських заходах 9 травня - в День Перемоги, 22 червня - в День пам'яті і скорботи, 2 вересня - в День закінчення Другої світової війни, 23 серпня - в День пам'яті жертв масованої бомбардування Сталінграда німецько-фашистської авіацією і 19 листопада - в День початку розгрому фашистських військ під Сталінградом.

Крім того, у Волгограді, Читі і Санкт-Петербурзі з 2 лютого по 9 травня курсуватимуть рейсові мікроавтобуси Fiat Ducato з портретом Йосипа Сталіна. На маршрути у Волгограді вийдуть п'ять "сталінобусов", в Читі - два-три.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини