RU

Російська опозиція подала заявку на проведення Маршу мільйонів

31.08.2012, 09:35
Російська опозиція подала заявку на проведення Маршу мільйонів - Фото
Фото: ЕРА
Російські опозиціонери подали сьогодні заявку на проведення в Москві 15 вересня так званого Маршу мільйонів. Про це сказав один з організаторів акції член федеральної політради руху Солідарність Петро Царьков.

Як повідомляє ІТАР-ТАРС, Царьков відзначив, що в заявці вказано маршрут від Площі Тверської застави (біля Білоруського вокзалу), по Тверській вулиці до Боровицької площі, де опозиціонери мають намір провести мітинг. Кількість заявлених учасників акції - 50 тис. чоловік. Ходу планується почати о 14:00, мітинг - о 16:00 мск.

Відповідь від мерії Москви заявники очікують отримати протягом трьох робочих днів. При цьому Царьков не виключив, що "потім послідують переговори з уточнення маршруту".

Склад заявників нинішнього "Маршу" змінився  порівняно з попередніми акціями, які почалися після виборів в грудні 2011 року. Це пов'язано з тим, що після прийняття поправок до закону "Про збори, мітинги, демонстрації, ходи і пікетування" громадяни, які залучають протягом року два і більше разів до відповідальності за адміністративні правопорушення, передбачені рядами статтями КпАП, не можуть бути організаторами публічного заходу .
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини