RU

Росіяни визнають початок економічної кризи в країні - опитування

30.12.2014, 12:23
Росіяни визнають початок економічної кризи в країні - опитування - Фото
Фото: ЕРА
Більшість громадян Росії вважають, що в країні починається економічна криза і ця криза надовго. Про це свідчать результати опитування Левада-Центру.

Зокрема, 79% росіян вважають, що РФ зараз "втягується в економічну кризу". Не згодні з такою позицією лише 12% респондентів. Ще 21% опитаних вважають, що ця криза триватиме не менше двох років. 19% вважають, що криза триватиме до 1,5 років. 16% заявляють, що криза буде "дуже тривалою, її наслідки будуть проявлятися протягом багатьох років".

38% громадян РФ зізналися, що у зв'язку з нинішньою економічною ситуацією в країні їм доводиться купувати дешевші товари тривалого користування або взагалі відмовлятися від їх придбання. 37% росіян економлять на харчуванні і повсякденних витратах.

Нинішній курс долара в Росії турбує переважну кількість громадян - 70%. Серед причин падіння рубля росіяни називають падіння цін на нафту, санкції Заходу щодо Росії, слабкість російської економіки і непрофесійні дії Центробанку Росії.

При цьому 43% опитаних вважають, що в найближчі місяці курс рубля буде коливатися на нинішньому рівні. 26% респондентів впевнені, що рубль продовжить падіння.

Опитування було проведено 19-22 грудня 2014 року за репрезентативною всеросійською вибіркою міського і сільського населення серед 1600 осіб у віці 18 років і старше в 134 населених пунктах 46 регіонів країни. Статистична похибка досліджень не перевищує 3,4%.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини