RU

Росіянам загрожує тест на уміння поводитися за кордоном

01.11.2012, 09:47
Росіянам загрожує тест на уміння поводитися за кордоном - Фото
Фото: mid.ru
Інститут експертних оцінок ( ІЕО) пропонує Міністерству закордонних справ Росії ввести тестування з міжнародного етикету для тих, хто бажає отримати можливість виїзду за кордон, - передає газета Известия.

У листі, спрямованому голові МЗС Сергію Лаврову, необхідність такого іспиту пояснюється "великим числом аморальних вчинків" росіян за кордоном. На думку директора ІЕО Миколи Павлюка, така ситуація призводить до міжкультурних конфліктів і "зниження міжнародного іміджу Росії".

Практичним результатом такого стану справ Павлюк називає "недоотримані інвестиції в російську економіку через збереження образу росіян як сумнівних партнерів".

Експерти пропонують проводити тест на знання морально-етичних норм, культурних особливостей і традицій країн Європи, Азії і Близького Сходу. Майданчиком для проведення іспиту інститут пропонує зробити портал державних послуг.

Офіційної відповіді МЗС на ініціативу Інституту експертних оцінок поки не надходило, однак в консульському департаменті газеті повідомили, що подібне тестування суперечить встановленому законом порядку отримання паспортів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини