RU

Росіян хочуть переселяти на Далекий Схід для роботи - ЗМІ

30.06.2017, 14:16
Росіян хочуть переселяти на Далекий Схід для роботи - ЗМІ - Фото
Фото: EPA
МВС Росії хоче переселяти росіян для освоєння Далекого Сходу і Байкальського регіону Росії, оскільки там не вистачає робочої сили. Відповідну концепцію відомство представило замість існуючої через політичну нестабільність, яка підсилює рухливість населення. Про це повідомляє російська газета КоммерсантЪ із посиланням на джерело в адміністрації президента Володимира Путіна.

"Демографічне зростання в цьому регіоні неможливе і населення може збільшитися тільки за рахунок іммігрантів", - зазначила керівник Центру соціально-економічних проблем народонаселення Ольга Воробйова. У 2012-2016 роках в Росії переважна більшість мігрантів переміщаються між регіонами (88%) і лише 12% приїхали з інших країн.

Дивіться також: Молоді росіяни подумують про еміграцію - опитування

Концепція на 2018-2020 роки передбачає залучення росіян на територію далекосхідних регіонів для роботи, спростивши допуск до освітніх, медичних та соціальних послуг.

20 червня 2017 року Державну міграційну службу України повідомили, що за останній рік збільшилася кількість звернень від громадян Росії про надання статусу біженця та політичного притулку.

Читайте також: Росія перекрила в'їзд бойовикам з окупованого Донбасу - ГУР

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, та Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини