RU

Росія загрожує Анкарі не пускати своїх туристів до Туреччини

08.08.2013, 14:39
Росія загрожує Анкарі не пускати своїх туристів до Туреччини - Фото
0f0c75fb6cade060b789b8a6f8f4f0c1.jpg
Росспоживнагляд стурбований ситуацією з масовими отруєннями російських туристів у Туреччині, звинувачує Анкару в небажанні співпрацювати в сфері охорони здоров'я і загрожує їй припиненням турпотоку з Росії.

Як сказано в заяві російського відомства, з 2011 року Росспоживнагляд неодноразово пропонував Міністерству охорони Туреччини підписати меморандум про співпрацю у сфері боротьби з інфекційними хворобами. "Однак даний документ до теперішнього часу не підписаний з вини турецької сторони, затримує обговорення проблем у м. Москві", - сказано в заяві.

Також Федеральна служба з нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини піддала жорсткій критиці і російських туроператорів, через які нібито "йде дискредитація російських курортів і замовчується об'єктивна інформація з Туреччини".

"Росспоживнагляд стежить за розвитком ситуації в Туреччині, у разі погіршення якої буде поставлене питання про заборону виїзду російських громадян", - резюмували у відомстві Геннадія Онищенка.

Нагадаємо, минулого тижня майже 70 російських туристів отруїлися в п'ятизірковому готелі Кемера, а вчора стало відомо про отруєння ще 47 росіян у п'ятизіркових готелях Белека і Аланії.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини