RU

Росія висилає 100 таджицьких мігрантів

11.11.2011, 12:12
Росія висилає 100 таджицьких мігрантів - Фото
Фото: ЕРА
Представник ФМС Заліна Корнілова відмовилася підтвердити або спростувати зв'язок рішення міграційного відомства про висилку близько 100 таджиків із загостренням відносин Москви і Душанбе, викликаним вироком таджицького суду льотчику з Росії, - передає Бі-бі-сі.

8 листопада суд міста Курган-Тюбе засудив двох пілотів російської авіакомпанії Rolkan Investmens Ltd - росіянина Володимира Садовничого і громадянина Естонії Олексія Руденка - до 8,5 років тюремного ув'язнення кожного за звинуваченням у контрабанді авіазапчастин, незаконному перетині кордону і порушенні правил міжнародних авіаперевезень.

Це рішення викликало різке невдоволення Москви. МЗС Росії зажадав від таджицької влади переглянути вирок обом пілотам, зробивши акцент на тому, що "питання про долю громадянина Росії має бути вирішено без будь-яких штучних ув'язок". А президент Дмитро Медведєв зазначив, що вирок викликає багато запитань, і Росія відповість на цей крок таджицької сторони.

Глава ФМС Костянтин Ромодановський заявив, що напередодні в Москві за порушення міграційного законодавства були затримані ще 134 громадянина Таджикистану. Ромодановський не виключив, що вони також будуть вислані з країни.

При цьому неназване джерело в дипломатичних колах пояснило, що висилка 100 мігрантів і є "асиметрична відповідь Росії" на вирок, про який раніше говорив Медведєв.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини