RU

Росія у відповідь ввела санкції проти американських дипломатів

28.07.2017, 13:18
Росія у відповідь ввела санкції проти американських дипломатів - Фото
Фото: kremlin.ru
Росія вимагає, щоб США вжили заходів для скорочення кількості американських дипломатів в РФ і технічного персоналу до 455 осіб. Про це йдеться в заяві російського МЗС.

"Пропонуємо американській стороні до 1 вересня (2017 року, - ред.) привести кількість дипломатичних і технічних співробітників, які працюють в посольстві США в Москві, в генеральних консульствах в Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі та Владивостоці, в точну відповідність з числом російських дипломатів і співробітників технічного персоналу, які знаходяться в США. Це означає, що загальна кількість персоналу, зайнятого в американських дипломатичних і консульських установах в РФ, скорочується до 455 осіб", - йдеться в заяві.

Також російська сторона припиняє з 1 серпня використання посольством США в Росії всіх складських приміщень на Дорожній вулиці в Москві і дачі в Срібному бору.

26 липня Палата представників Конгресу, а 28 липня і Сенат, підтримали введення нових фінансових санкцій проти Росії, КНДР і Ірану. Президент РФ
Володимир Путін пригрозив відповідними заходами.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини